Meie inimesed - EVUL

Teguri 37B

Eesti, Tartu 50107

+372 5045962

Meie inimesed

Marie Rosin

tegevjuht, juhatuse liige

marie@ir.ee

Portaali Inforegister.ee looja ja krediidianalüüsi algoritmmudelite kaasautor. Marie alustas oma karjääri pangandussektoris ja omab kahekümneaastast kogemust finantsjuhtimise erialal. Suurettevõtetele teenuseid osutades arendas edasi oskusi käibekapitali juhtimise ja krediidianalüüsi alal, millega on tegelenud viimased viisteist aastat. Marie on Eesti Maaülikooli ärijuhtimise magister, spetsialiseerumisega finantsjuhtimisele.

 

Egne Teearu

liikmehaldur

egne.teearu@evul.ee

Egne omab mitmeaastast töökogemust klienditeeninduse valdkonnas ning on olnud tegev töödejuhataja positsioonil tööstusettevõttes. Varasemalt on Egne töötanud ärikliendihaldurina.

 

Tambet Mullari

juhatuse liige

Vandeadvokaat, Eesti Advokatuuri liige alates 1999. aastast. Tambetil on pikaajaline kogemus paljude võlausaldajatest ja võlgnikest klientide esindamisel ning ta on edukalt osalenud seonduvates kohtumenetlustes. Ühtlasi on Tambet osalenud seadusloomes, muuhulgas inimgeeniuuringute seaduse väljatöötamisel, mis oli esimene samm geenivaramu loomiseks. On lõpetanud õigusteaduse Tartu Ülikoolis ja omab õigusteaduse magistrikraadi Brüsseli Vrije Ülikoolist.

 

Peep Küngas

juhatuse liige

Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudi vanemteadur, SOA Trader OÜ tegevjuht. Peep on tegutsenud aastaid infotehnoloogia arendamise valdkonnas ja omab samal alal ulatuslikku teadustöö pagasit. Peep on lõpetanud Tallinna tehnikaülikoolis arvuti- ja süsteemitehnika magistriõppe ja omab doktorikraadi Norra Loodusteaduste ja Tehnoloogia ülikoolist info- ja intellektiteaduse erialal.

Top